Верифицированный профиль
6
Лет опыта
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
7
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1788
Последний визит на сайт
вчера
Завжди прагну зрозуміти потреби клієнтів та запропонувати найкоащі варіанти.

Продажа квартир (3)

  • 189 000 $
    4 109 $/м²

    Иоанна Павла II ул. (Лумумбы Патриса), (Будинок 2)

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Зверинецкая Нижний Печерск ЖК Taryan Towers
    1 комната
    46 / 40 / 6 м²
    этаж 20 из 31
    2023 год постройки
    вчера
    Статусне житло для комфортного життя: Пропонується до реалізації квартира у 2й башті площею 46м² у житловому комплексі преміального рівня. Це оптимальне рішення для тих, хто цінує престиж, зручність і перспективність вкладень. Об’єкт передається у стані після забудовника, що відкриває можливість втілити авторський дизайн та організувати простір відповідно до власних побажань і стилю життя. Про комплекс ЖК Taryan Towers — один із найвідоміших та найтехнологічніших житлових комплексів Києва, розташований у самому центрі Печерська. Для мешканців комплексу передбачено: • закрита територія під охороною • цілодобова охорона та відеоспостереження • підземний паркінг • генератор • укриття • преміа...
    Риелтор
  • 168 000 $
    3 055 $/м²

    Андрея Верхогляда ул. (Михайла Драгомирова), 14

    2 комнаты
    55 / 38 / 12 м²
    этаж 26 из 31
    2022 год постройки
    вчера
    Без комісії % Пропонується до продажу сучасна видова дизайнерська квартира в житловому комплексі бізнес класу "Delmar" Функціональне планування: • кухня-вітальня: 20 м² • Спальня: 15м² • Санвузол: 4,5м² • Дві гардеробні. У квартирі виконано дизайнерський ремонт з використанням високоякісних матеріалів, сучасних технічних рішень та автоматизації. КВАРТИРА ОБЛАДНАНА: системою кондиціювання, канальною системою витяжки з санвузла та госп приміщення, внутрішньопідлоговими конвекторами із системою терморегуляції, теплою підлогою, стабілізатором напруги, електрокотлами, бойлерами, системою запобігання затопленню, домофоном, заведено інтернет (оптоволокно), всі меблі виконані під замовлення, вся...
    Риелтор
  • 247 000 $
    3 529 $/м²

    Жилянская ул., 68

    3 комнаты
    70 / 42 / 28 м²
    этаж 7 из 22
    2019 год постройки
    вчера
    Власник. Продаж 2к(2спальні) квартири, ЖК 38 Перлина, Голосіївський р-н, вул. Жилянська, 68. Загальною площею 70 м2. Кухня-вітальня та дві окремі спальні. Видовий 7-й поверх, звідки відкривається гарний краєвид на сад та місто. У квартирі виконано ремонт за авторським дизайн-проектом. Квартира наповнена всіма необхідними меблями(Caligaris Італія)та технікою Fabiano. Гарантія на ремонт 1 рік. Купити квартиру в ЖК «38 Перлина» означає, що оселитися в самому серці міста. Це суттєво заощаджує дорогоцінний для мешканців мегаполісу час. Оскільки житловий комплекс відноситься до класу "бізнес", його технічне обслуговування знаходиться на належному рівні. Присутність своєї експлуатаційної служби д...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.